| dasgttgh a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon ca mi s-a stricat cel vechi, si oricum ma saturasem de el. deci vreau sa imi cumpar un Nokia 6700 clasic, dar e 8 milioane la liber, stitii cumva cat ma ajunge la abonament? orange, cosmote, vodafone. orice retea nu conteaza, vreau telefonul ala ca il adorrrrrrrrcrying((( mersi

Răspuns Câştigător
| TrollHeart a răspuns:

Pai... daca cineva din familie are abonament la cosmote, cand isi reinoieste abonamentul (odata la 2 ani) face o reducere de vreo 200-300 lei (2-3 milioane in lei vechi) si poti lua telefonul mai rapid si mai ieftin!

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Te ajunge si mai mult!
niciodata sa nu iti iei telefon la abonament ...ca ajungi sa platesti mai mult la final