| lurixxx a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou. Am un buget de 1000 de lei (10 milioane-pretul vechi). Ce telefon credeti ca pot sa-mi cumpar? Ma intereseaza sa fac poze bune si sa am un sistem de operare bun.

4 răspunsuri:
| Banica05 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei Samsung galaxy tab 2 7.0. este si telefon si tableta si este pe site-ul telefonultau.eu si e la 899 ron. este foarte buna. are 4000 de mAh

| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite un telefon quad core la doar 10mil este foarte bun http://bit.ly/16IL260

| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Daca poti sa mai pui vreo 300 ron te sfatuiesc la un galaxy s3 daca nu indreaptate spre un iphone 4! Dar ai grije sa nu iti cumperi vreun fake! bafta!

| Moniic16 a răspuns:

Heii :3. Eu iti recomand : Nokia Lumia 520.

Cateva detalii :

Cameră

Rezoluţie Foto: 5MP
Autofocus
Video

Cameră video
Rezoluţie video: 720p

Baterie

1430 mAh
Timp de convorbire: până la 9, 6 ore
Timp de aşteptare: până la 360 ore

Memorie

Memorie internă: 8GB
Memorie RAM: 512MB

Sistem de Operare

Windows Phone 8

Procesor

Snapdragon S4 Dual-Core 1 GHz

Este la pretul de
159, 01 € la Vodafonewinking.

SAU

Huawei Ascend P6
Este disponibil pe culorile : Negru, Alb si Roz [ cred laughing numai tin minte ]

Huawei Ascend P6 este unul dintre cele mai elegante smartphone-uri de pe piaţăwinking.

Huawei Ascend P6 este propulsat de un procesor Quad-Core de 1.5 GHz pentru care nici un task nu este complicat. Multitaskingul va fi la degetul tău mic iar browsingul pe internet mai rapid ca niciodată. Jocurile şi navigarea prin reţelele sociale vor deveni rapid activităţile tale favorite când o să ai un Huawei Ascend P6.

Cameră

8 MP full HD (până la 3264 x 2448 pixeli)
Cameră secundară: 5 MP(până la 2592 x 1952 pixeli)
Video

Rezoluţie video: până la 1920 x 1080 pixeli

Baterie

Acumulator: Li-Polymer, 2000 mAh
Timp de utilizare: până la 28, 2 ore în reţea 2G, 14, 5 ore în reţea 3G
Timp de aşteptare: până la 416 ore în reţea 2G, 315 ore în reţea 3G
Memorie şi stocare date

Memorie internă: 8GB
RAM: 2GB
Slot card: microSD

Sistem de operare

Android 4.2.2 [ este cel mai nou happy, cred ]

Procesor

Quad core 1.5 GHz CPU K3V2+Intel XMM6260

Pretul : 359, 00 € la Vodafonewinking.
Huawei este mai scump fata de ce buget ai. dar este un telefon foarte bunwinking.

Eu am Samsung Galaxy Mini 2. la pretul de 660 ceva gen laughing din Vodafone. este bunwinking. dar Nokia Lumia 520 este un smatphone mai distractiv laughing Iar Huawei este mai elegantbatting eyelashes.

Sper ca te-am ajutat :3. Funda?! puppy dog eyes