| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou si, dintre toate firmele si tipurile de telefoane cate exista, eu vreau Iphone.Si sunt intr-o mare dilema, care Iphone e mai bun:Iphone 3gs sau Iphone 4? Argumentati. Daca ati avut sau aveti Iphone, spuneti-mi cum vi se pare.Multumesc!
Funda la cel mai bun raspuns!
P. S.big grinaca puteti sa-mi dati si link-uri de unde as putea sa cumpar Iphone de pe net, pri comanda, dar sa fie sigur!

Răspuns Câştigător
| IulianBă a răspuns:

Tu care crezi că e mai bun? iPhone 3GS sau iPhone 4?
Depinde la ce îl foloseşti. Din punct de vedere al performanţelor, iPhone 4 este peste iPhone 3GS. Ca design, depinde de gustul fiecăruia.
Sunt o grămadă de reselleri autorizaţi, poţi alege unul din ei. Încearcă emag.ro, istyle.ro etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, merci pentru raspuns.big grin Cel mai mult ma intereseaza performantele, nu aspectuk big grinwinking