| dyckă a întrebat:

Vreau sa-mi reinstalez windows 7 si cand intru in bootare imi da eroarea asta :""the exception unknown software exception (0xe0000 100) occured in the application at location 0x759b9617."" Stie cineva ce as putea face?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa stergi, prin procedura de instalare Windows7, partitia pe care se afla Windows-ul vechi, precum si cea cu spatiul rezervat. Refaci partitia, o formatezi si poate nu mai apar probleme.