| ewewfewfewfew a întrebat:

Vreau sa spun ca de cand m-am mutat, pe laptopul meu daca deschid o noua fereastra pe google imi apare http://www.my-search.com/? aid=5156&zoneid=9560-1018. Si daca dau sa apas ceva, imi deschide nu stiu ce fila noua cu un videoclip, si daca intru pe orice pagina imi apare un patrat mic cu o fata si cu mesajul,, prietena ta se va supara daca te vede jucand acest joc!,,. Ce naiba se intampla?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Ai luat un adware. Descarca de pe site-ul oficial AdwCleaner, ruleaza-l si te scapa de belea.
( e un produs Malwarebytes )