| MonkeyBoy a întrebat:

Vreau sa stiu ce sa aleg intre Galaxy Fit si Htc Wildfire? Vreau un telefon din acestea doua care sa mearga jocurile si sa fie si bun. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Salut. Parerea mea este ca niciunul nu este stralucit, dar daca este sa alegi, merita Galxy fit-ul. Eu am un galaxy S Plus si sunt foarte multumit de el. Am un prieten care are wildfire si nu este prea incantat. Acum ce sa-ti spun? Este doar parerea mea. Vezi ce mai spun si altii...
Uite aici pentru ajutor:http://www.gsmarena.com/htc_wildfire-3337.php
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_fit_s5670-3726.php
Succes!

| Leutzbv a răspuns (pentru Leutzbv):

Mersi de funda!

| MonkeyBoy explică (pentru Leutzbv):

Cu placere! Dar mersi ca m-ai ajutat. Chiar nu stiam ce sa aleg.

| Leutzbv a răspuns (pentru MonkeyBoy):

Eu am visat de mult sa-mi cumpar un iphone 4 dar nu am avut bani. Am gasit mai apoi oferta la Cosmote si mi-am luat Galaxy s plus-ul de care-ti ziceam si sunt foarte incantat. Dar daca ai bani destui, ia-ti galaxy s 2. E un super telefon! Dar acum a aparut HTC One X, care din cate stiu eu este cel mai bun telefon de pe piata, dar si banii...happy