| dongo a întrebat:

vreau sa stiu daca mai pot sa recuperez mesajele sterse de pe yahoo messenger adica conversatiile? vreau un raspuns cat se poate de repede si explicit

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai pot fi recuperate! Ele sunt acum memorate pe un server online. Nu sunt memorate la tine in calculator ca sa te mai poti gandi la o recuperare ceva.
Bafta!

| redy04 a răspuns:

Pot fi recuperate usor. intra pe email. o sa apara acolo conversations undeva in stanga sub tab. o sa fi surprins ca sunt toate acolo.

| dongo explică (pentru redy04):

I am a girl :d mersi pentru raspuns

| dongo explică (pentru redy04):

Nu cred ca mi-ai citit cum trebuie intrebarea. vreau sa recuperez arhiva discutiilor de pe yahoo messenger care au fost sterse

| redy04 a răspuns (pentru dongo):

Aia nu o mai recuperezi veci.