| belciuge a întrebat:

Bună TPU

Vreau să trimit mai multe mesaje odată dar să nu se vadă la sender, când deschide mesajul și celelalte adrese cărora le-am trimis același mesaj.
Cum să fac?
Am descărcat OutLook Express dar nu știu la ce mi-ar putea folosi happy

Mulțumesc pentru orice răspuns,
Elena

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pui toate adresele de email la BCC

3 răspunsuri:
| belciuge explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc. Dar știi la ce folosește Outlook Express?

| belciuge explică (pentru Violleta2022):

Mm. n-am înțeles prea multe. Adică de ce e diferit de yahoomail, de exemplu?
Mă interesează dacă trimit mai multe mesaje pe zi, sau același mesaj la mai multe mesaje scap de grija de a fi considerat spammer de către Yahoo, de exemplu, unde am cont?