| yonut3500 a întrebat:

Buna TPU vreau sa va adresez o intrebare. Din ce cauza nu prind semnal la smartwatch, uneori mai prind uneori nu dar cam de fiecare data nu prind, prima data cand l-am cumparat prindeam, sunam pe cine voiam dar acum nu mai prind semnal. Va rog TPU daca stiti sa imi spuneti si mie. DAU FUNDA!winking

2 răspunsuri:
| Adiav a răspuns:

Depinde ce smartwatch ai? Ii posibil sa fie o problema din fabricatie. Ce model ii si de unde l-ai cumparat?

| yonut3500 explică:

Evolio x watch pro si l.am cumparat din alexandria de langa un kaufland sau nu mai stiu oricum il am de o saptamana.