| iamaprincess a întrebat:

Vreau sa va cer ajutorul:d, deci vreau sa imi cumpar un telefon nou :X cu clapeta care sa aiba: mp3, camera foto/video, slot card si sa fie de fete(everntual roz, rosu etc etc):X
ce telefoane imi recomandati?(sa nu aiba un pret prea piperatbig grin)
cele mai multe si mai dragute fundita:*

Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Nokia-7020-Hot-Pink.html
sau
http://telefonultau.eu/products/Motorola-U9-Pink.html
1.Eu l-as alege pe primul.
2. Se incadreaza in bugetul tau - 450 de lei.
3. Un raport pret\calitate ok - ma refer la primul.
4. Un raport functionalitate\aspect - destul de bun.
5.Site-ul este unul de incredere de acolo am comandat si eu - la pretul telefonului se adauga 20-25 de lei pentru. transport.
Practic telefonnul iti va ajunge acasa a IIa zi dupa ce plasezi comanda!
Sper ca ti-am fost de folos.@!

9 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

@zuzeta, sa inteleg ca eu sunt extrem de,, demodat,, pentru ca unul din telefoanele mele e cu clapeta si pe deasupra mai are si 5 ani vechime? laughing @iamaprincess, spune-ne mai intai pretul maxim si abia apoi iti puten da sfaturi concrete. Nu esti de acord cu mine?

| andreutz a răspuns:

Aha. Si vrei sa fie nou din magazin sau merge si la mana a 2-a?

| bOse a răspuns:

Www.gsmarena.com, iti sugerez sa cauti aici.

| BruneTTe a răspuns:

Cu clapeta? dar nu mai sunt "la moda". le-a trecut de mult vremea :-s
De ce nu alegi http://vandtelefon.com/pictures/2009/05/06/lg_cookieroz_15081.jpg [ LG Cookie KP501] E dragut... ROZ. perfect pentru o fata;)) si nici nu e scump http://www.yourphone.ro/id-MjA4-detalii-telefon-mobil-LG-KP501+Cookie+Pink
Sper sa-ti placa desi nu e cu clapeta :)
E cu touchscreen. deci e mai interesant;)

| iamaprincess explică:

@zuzeta: vreau unul cu clapeta fiindca acum am unul pe sinalaughing si aproape ca am rupt-o deci.laughingnu prea rezista in mainile melerolling on the floor
@andreutz:pai sa se incadreze in maxim 450 leibig grin

| iamaprincess explică:

@andreutz:il iau din magazin Orange, mai exact mi-l ia tata (eu nu o sa fiu cu el cand il cumpara) si de aia vreau sa stiu ce model sa ii zic sa imi iatongue

| Liniuta_3048 a răspuns:

Poti sa iti iei un LGks360 rosubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Samsung diva folder. Cu un design metalic, cu ecran secundar ascuns, camera 3mp, şi tot ce ai mentionat mai sus la pretul de 600 de lei sau SE jalou cu 700 lei dar daca ai un buget mic iti recomand d la LG
Módele touch si cu clapeta de la M