| liceu a întrebat:

Buna TPU. vreau sa va intreb ce parere aveti despre acest site de telefoane/tablete: http://www.telefoanedualsim.com/acasa. am observat ca telefoanele sunt foarte ieftine, ba chiar foarte ieftine. este un site de incredere? si telefoanele sunt noi? daca sunteti siguri ca telefoanele sunt noi si de o calitate buna imi puteti recomanda ceva telefoane mai ieftine de pe site? sau de pe alte site-uri daca site-ul respectiv nu e de incredere. (telefoane de preferabil smartphone). multumesc funda

2 răspunsuri:
| t3ckt0n1k a răspuns:

Foarte buna pagina cumparati smartphone de acolo daca vrei sincer sa fiu si eu mi-am comandat de aici BlackBerry mersi mult chiar tu m-ai ajutat pe mine cumparati ca sunt si de calitate si ieftine mersi inca odadta te pup :*

| liceu explică (pentru t3ckt0n1k):

Si a venit prin curier? cat a costat...telefoanele sunt noi?