| LMAO a întrebat:

Vreau si eu cateva nume de jocuri pentru Android, gen sa fiu un om si sa mananc sa dorm sa vorbesc cu altii sau unul in care sa am grija de un animal.
Funda >:!

5 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Iti voi zice doar doua, atatea imi vin in minte
Sims
Pou

| Den20 a răspuns:

Nu sunt foarte multe jocuri de genul acesta decat Sims care poate fi Sims 1 2 3.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck
Poti juca :
1) The Sims 1 / 2 / 3 love struck cel mai tere joc ♥
2) Tiny Story love struck
3) Empire: patru împărății love struck
4)SpongeBob Diner Dash love struck
5) Dragon Empire: Defense love struck
6)Drift pur love struck
7)Song Rush love struck
8)Icy Tower Game 2 Zombie Mergi love struck
9)Temple Run 2 love struck
10)Further Beyond Fighting v1.1.2.1 love struck fantastic si asta love struck

Te pup ♥ succes love struck

| LMAO explică (pentru 00SweetTweety00):

Ideea e ca tu mi-ai dat aici si temple run sau empire care sunt jocuri care nu au legatura cu ce am zis eu :* laughing

| godinkyzz a răspuns:

Avakin life. Dar depnde de android.
Dansezi. Iti faci propriul tau apartament asa cum vr u. Animale de companie.
Vb cu prietenii. Multe harti unde poti sa stai