| Bizzle a întrebat:

Vreau şi eu să îmi cumpăr o camera web la un preţ rezonabil şi să fie bună, un preţ cam până în 50 de lei. Dacă ştiţi vreoun site sigur. Mulţumesc. FUNDĂ! Înafara de altex.ro

9 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Eu am o camera si ti.o dau cu 50 de lei. Ai fi interesat?

| adrianbestboy98 a răspuns:

Am eu o camera tio dau cu 40 de lei happy e una thrust si merge bine daca esti interesat da-mi pm

| adrianbestboy98 a răspuns:

Sau iti fac o reducere

| perladunarii a răspuns:

Salut, iti las mai jos un link cu o camera web ok
http://bit.ly/19ztYMj

| frosty98 a răspuns:

Salut,daca esti din Bucuresti sau targoviste pot sa ti-o dau pe a mea free merge perfect folosita o data eu nu ma omor sa am camera web si chiar nu am nevoie asa ca daca vrei iti dau eu nu stiu exact modelul e unu mic si compact care se strange

| LadyMary a răspuns:

Daca esti in Valcea, du-te in Ostroveni, si sus la calculatoare, exista o camera si microfon intr-un corp. am dat 49 de lei pe ea. Si merge de minune, fara intreruperi.