| hi a întrebat:

Vrreau sa imi cumpar televizorul acestahttp://www.cel.ro/......l-hd-3d-l/ si am doua sisteme care vreau sa le conectez sa se auda in acelasi timp eu am spliter audio o mufa tata si 2 mufe mama...el are cam tot ce ii trebuie dar la casti eu trebuie sa bag spliterul audio pentru a face ca cele 2 sisteme sa se auda in acelasi timp nu stiti oare merge intra spliterul la casti la el va rog sa ma ajutati miltumesc,

6 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Ar trebui, dar mai bine da un mail alora de la cel ca in caracteristici nu scrie nimic care sa ma ajute sa iti raspund

Răspuns utilizator avertizat