| SkyWaves a întrebat:

Zilele astea as vrea sa imi comand urmatorul PC de Gaming. Ce ziceti? Isi merita pretul? https://emag.page.link/ri95aZSwYwwzqMt19

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Iti bati joc de noi? Ce e mizeria asta sinistra?

| SkyWaves explică (pentru GabiDumitrescu):

Cum adica mizerie? Toti din review-uri zic ca e bun. 60+ fps-uri pe orice joc nu sunt bune? Si oricum o sa schimb pana la urma placa video si procesorul dupa ce incepe sa mearga greu

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SkyWaves):

Toti din review-uri sunt cretini. Si eu mi-am luat un rahat de monitor acum citiva ani pe baza review-urilor. 60 fps+ pe naiba... sursa catastrofala, nu tu SSD, un singur stick de memorie. EXECRABIL!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

A, da, apropos de monitorul la care toti ziceau ca e vai nemaivazut - probabil veneau de la monitoare cu tub din 1995. La fel si aici... ai o gramada de idioti care joaca CS si Fortnite si li se pare super afacere. Ca sursa aia o sa pocneasca dupa cateva luni... partea a doua.

| Wr3nch a răspuns:

Ah da, inca unul care vrea sa cumpere un pre-built la 2200 care a la fel de mult gaming pe cat de sport e o dacia logan cu actibilide cu flacari. Dubleaza bugetul si atunci iti poti lua un pre-built decent. Sau asculta de Black si modifica o unitate de office si iesi mai bine. Altfel cand vin jocurile optimizate pentru xbox series x si ps5 te ia zbengalaughing

Răspuns utilizator avertizat