| LaurMicutul a întrebat:

Buna TPUUU mi-am cumparat un telefon Nokia Lumia 900 si nu stiu unde se baga cartela stiu ca multi o sa-mi ziceti sa sunt praf dar e primult meu telefon Lumia Deci cine stie sa im zica funda!

3 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Uite aici cum sa bagi cartela : http://www.youtube.com/watch?v=Q19BP1e_SJk

| baterie777 a răspuns:

Nu esti praf...esti doar lenes laughing
vezi ca in partea de sus are un loc special (aproape invizibil). nu trebuie sa scoti bateria sau capacul de la spate, doar uita'te in partea de sus a telefonului si o sa'l gasesti big grin

| LaurMicutul explică (pentru baterie777):

Stiu acea parte se deschide cu MICROsimul dar locasul acela este mic pentru cartela