| mihaicelsfant a întrebat:

Trebuie sa fac un proiect in word si nu imi apar numerele gen,, În anii?-? în această clădire şi-a? inut şedin? ele Sfatul? ării,, la ce setari trebuie sa umblu?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

L-ai copiat de undeva cu diacritice? Probabil a fost pus intr-un editor ce nu a avut diacritice. N-ai decat sa le iei la manual daca la asta te referi. Daca este deja editat, si e "transcris" gresit, poti sa-ncerci cu site-uri de diacritice sa le scoti sau sa le adaugi, sau cu diverse programe (nu pot spune cu precizie care functioneaza 100% corect). Diacritice.opa.ro ar fi o varianta.

| sierra1 a răspuns:

Pune documentul undeva la download să vedem ce putem face