| Lora_6439 a întrebat:

Trebuie sa primesc maine un telefon Samsung Wave 525 cu sistemul de operare Bada OS. As vrea sa stiu parerea voastra, daca fac vreo o greseala cumparandu-mi un telefon cu acest sistem de operare. Mentionez ca nu mi-l iau ca sa ma joc pe el sau ca sa il umplu de aplicatii, ci pur si simplu ca sa vorbesc, sa ascult muzica, sa fac poze si sa folosesc internetul prin wi-fi.

3 răspunsuri:
| RăzvannRăzviii a răspuns:

Păi dacă spui că nu îl vei folosii pentru Jocuri şi Aplicaţii este un telefon destul de bun, doar că problema este că are Camera doar 3.2 MegaPixeli... Eu ţi-aş recomanda, dacă tot zici că vrei calitate, un Motorola Defz, pentru că este rezistent la șocuri, praf și apă ( poți să stai cu el maxim 2 minute sub apă ) și are și o camera de 5 MegaPixeli

| marycris a răspuns:

@chriss...nu exista Motorola defz... poate Motorola defy

| GamesHacker21 a răspuns:

Cumparal este foarte bun al am si eu si crede-ma merita banii