| alex10Gtgta a întrebat:

Buna tuturor. am 19 ani si sunt din Bucuresti si am o intrtebare?
Cum sa-mi fac si eu o pagina web gratis ca am tot incercat sa fac dar toate au nevoie de bani!

5 răspunsuri:
| DoNeLys a răspuns:

Uite 2 siteuri prin care poti sa faci blog / pagina web gratis si sunt usor de utilizat :
http://www.blogratuit.ro/
https://ro.wordpress.com/

| TPUajutor a răspuns:

Sal te rog ceva mai detailat. Vrei sa creezi un blog pe o platforma?
Sau vrei sa folosesti wordpress?
Sau vrei sa creezi prin programare un site de la 0 daca da in ce limbaje PHP sau numai HTML?
Astept raspunsul tau

| alex10Gtgta explică (pentru TPUajutor):

Salut eu nu ma prea pricep la programele acestea dar eu as vrea sa fac o pagina web cu muzica si alte alea pe acolo sti tu la ce ma refer. big grin

| alex10Gtgta explică (pentru TPUajutor):

Sper sa ma descurc big grin

| TPUajutor a răspuns (pentru alex10Gtgta):

Daca ai fi mai exact te-as sfatui cu sfaturi exacte. Inteleg ca vrei sa pui muzica pe site. In ce mod la downloand sau la ascultat online. Ei bine zii cu detalii in privat daca vrei si ati pot recomanda solutii gratuite pur si simplu trebuie sa stiu de ce ai nevoie. Bafta astept detalii in privat. Tine cont ca ai nevoie de un domeniu.ro.com sau altceva acestea costa ceva banuti