| Andreea202 a întrebat:

Bună tuturor! Am luat astăzi un smartwatch și după ce m-am uitat pe el s-a terminat bateria și l-am pus la încărcat apoi mi-a apărut pe ecran că se încarcă dar când am incercat sa îl deschid nu sa mai deschis. De ce?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine apasat mai mult pe buton. Dar dupa ce sta la incarcat macar jumatate de ora. Daca se deschide lasa-l in priza pana la incarcarea completa.

| mihai69 a răspuns:

De bun ce e.
Retur.

| eden1986 a răspuns:

Fiindca l-ai descarcat de finitiv si si-a pierdut bateria energia trebuie sai dai un soc la baterie adica sal incarci prin fire sau retur inapoi sau poti incerca o alta baterie sa vezi daca e devina telu sau bateria, cam asa patesc toate daca lasi sa se descarce definitiv bateria