| AvoidingFailure a întrebat:

Buna tuturor. Am mai multe probleme cu privire la Yahoo Messenger! si sper din suflet ca voi sa fiti ajutorul meu. Ok...Ieri mai exact cand am intrat pe mess de pe vechiul meu ID am realizat ca toate contactele mele erau sterse ( desi erau sterse nu apareau in "Adress Book" ) oricum desi asta mi s-a parut foarte ciudat, mi-am facut un nou id de messenger si am inceput sa imi adaug prietenii. happy Dupa 7 contacte adaugate, cand incerc sa adaug un altul imi apare asta : " Your request to add a contact has taken longer than expect to complete. The operation may have succeeded. Please check you Messenger List later.". Am incercat si mai tarziu..si acelasi rezultat. De asemenea tin sa mentionez faptul ca am incercat sa adaug contactul si de pe un telefon mobil si de pe o versiune mai veche a programului. happy Ce pot face pentru a putea sa imi adaug contactele? Va rog, este destul de urgent, raspunsul bun si care va functiona va primi funda. happy Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AndreiDr a răspuns:

Intra pe mail.yahoo.com, te loghezi pe vechiul id, si in stanga pe la mijloc apare o fereastra ca un fel de chat cu cine ai tu in lista. vezi mai intai daca acolo apar

| AvoidingFailure explică (pentru AndreiDr):

Am rezolvat in cele din urma. Multumesc. :*

1 răspuns: