| Piti1234 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor...Am un l7 si de cateva zile nu imi merge netul decat daca folosesc wi-fi,eu am si cartela frog, deci net nelimitat, ....care de altfel nu merge. Apare mereu o eroare de tipul : Error 403 forbidden. From RFC 2060 Hypertext Transfer Protocol--HTTP/1.1: 10.4.4 403 forbidden

Cum pot sa o rezolv? am dat resetare generala, am sters cookie-uri si cache-uri si nimic. va rog ajutor

2 răspunsuri:
| DiabolikDy a răspuns:

Daca telefonul este in garantie mergi la ei si spune-le acest lucru de ce sa iti strici tu creierii cu el si nu esti obligat sa platesti nimic. eu am patit la fel si au ajuns la concluzia ca le este lene sa repare si mi-au dat alt telefon dupa un an jumatate chiarhappy.

| SCHUMACHER1 a răspuns:

Ia-ti un pachet de date inoit