| Iuliaaa_5786 a întrebat:

Buna tuturor.
Am nevoie urgenta de ajutorul vostru.
acum 5 luni mi-am spart displayul la laptop.si de atunci am conectat un monitor la el.si a mers pana ieri.ieri am facut curatin camera si am mutat laptopul.si am deconectat monitorul...cand l-am introdus inapoi.sa aprins pana a rulat mesajul BUN VENIT! dupa aceea s-a stins.si asa face de fiecare data cand pornesc laptopul.va rog frumos ajutati-macrying!

Răspuns Câştigător
| victoreanu a răspuns:

Incearca sa pornesti laptop-ul fara monitor conectat. Dupa ce crezi tu ca a pornit Windows-ul conecteaza monitorul.

Problema este de la rezolutie, care este prea mare.
Mai poti incerca cu un alt monitor mai mare, dai rezolutia mai mica si gata.