| IOANAio9 a întrebat:

am o foarte mare problema! nu imi mai merge mess-ul,adica nu merge sa-l deschid. apas pe iconita aia dar nu se deschide, nu stiu ce are..am instalat altul nou si tot nu merge! va gor din suflet sa ma ajutati! dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Ia cdu cu winu si instaleaza-l ca altceva nu ai ce face. e problema cu virusi

1 răspuns:
| JohnnY93 a răspuns:

Daca zici ca l-ai reinstalat si nimic inseamna ca a intrat fierwall-ul. Parerea mea este sa instalezi windows-ul