| Blackqween a întrebat:

Bună tuturor. Am o întrebare. Acum 3 zile am modificat "situația amoroasă" pe Facebook, am schimbat apoi am șters și tot așa. 3/2 modificări s-au primit cumva. Și acum când vreau să pun deja modificarea dorită, Facebook nu-mi permite, îmi dă o eroare apărută. Ce pot să fac, cât trebuie să aștept, cum să reușesc să modific ceea ce vreau?
Am încercat și am așteptat și 24h și m-am delogat ca ulterior să intru din nou și am intrat pe cont de pe browser, nimic nu merge.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil iti va lua 2-3 zile pana se va restabili pagina, odata ce ai socat-o cu atatea schimbari, total anormale.