| GaabbY a întrebat:

am o mare problema, mi s-a blocat telefonul (sistem android) Samsung gt s5570. S-a jucat cineva la el la deblocarea tastelor s-au epuizat incercarile iar acum imi cere username-ul si parola de la gmail. Faza e ca le introduc si imi zice ca sunt incorecte (invalid username or password), dar daca ma conectez pe gmail de pe PC merge.Nu inteleg de ce nu merge pe telefon, asa ca nu pot sa-l mai folosesc.,. va rog frumos daca are cineva vreo solutie, cu mare drag il/o ascult.

3 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Ai grija cand introduci user si parola sa ai vreun spatiu intre caractere sau sa fie mari in loc de mici si incearca si sa desfaci capacul sa scoti bateria si apoi de la capat! sa ne spui cum ai rezolvat aici, sa stie si altii!

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Trebuie să mergi la un magazin reprezentant, de exemplu la cosmote dacă ai cartelă cosmote sau abonament, o să ți-l repare cu ușurință. Pe viitor ai grijă cu telefonul, nu îl lăsa la îndemâna oricui.

Baftă!

| pualmea a răspuns:

du-te la gsm sa ti-l repare singura cale