| RoxanaGhost a întrebat:

Bună tuturor! Am o mică problemă. Telefonul meu e Samsung J5 2017 si mi-au disparut doua documente din aplicatia word.Pur si simplu, fără să le șterg.Am instalat aplicații pentru recuperare.Mi-au recuperat orice, numai ce trebuie nu.Ce aș putea face?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Schimba ti telefonul cu unul nou, ăsta pe care il ai este vechi.

| sierra1 a răspuns:

Foarte probabil că le salvaseși

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate nu ai salvat documentele, sau poate s-au sters. Vezi daca le ai prin documentele din "Fisierele mele". Daca nu... s-au dus.

| RoxanaGhost explică (pentru DoarBogdan):

Am salvat, am lucrat aproape 3 saptamani la ele.Nu stiu ce sa zic...

| Mirel4412 a răspuns:

Naspa ce sa zic... Cauta pe Youtube aplicatii de recuperare, sau du te la un service, contra cost iti fac acolo din j5 iph 12

| hacktek a răspuns:

Aplicatia Word nu stocheaza documente. Documentele sunt stocate in memoria interna a telefonului, sau pe cardul microSD.
Documentele nu se stocheaza automat, ci trebuiesc stocate manual, din aplicatia Word. In engleza se spune "Save".
Nu le-ai salvat, nu le mai ai. Simplu.
Data viitoare nu vei mai pati acest lucru, cu siguranta!