| membrul8 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o problema:am un samsung galaxy mini s5570 si nu stiu cum sa pun videoclipuri pe el ca sa mearga; am un cablu de date la el.Cand trimit ceva primeste dar videoclipurile nu le pot reda? HELP! Si inca ceva nu ma tine incacat doar 2 zile.

8 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Poate este rezoluţia prea mare sau nu suportă formatul videoclipurilor. Încearcă să-ţi pui clipurile în format.mp4

| Digital112 a răspuns:

Telefonul asta are DIVIx ar trebui sa mearga toate tipurile de filme, mai bine intreaba aici: http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=741415, se pricep mai bine cei de acolo, daca vrei sa iti tina bateria mai mult trebuie sa iei din market netquin (e un task killer) pe mine cu aplicatia asta ma tine bateria 3-4 zile.
Bafta.

| DoarOana a răspuns:

Buna membrul8,
Videoclipurile nu merg pentru ca tu trebuie sa schimbi extensia fisierului din calculator in extensia videoclipurilor de pe telefon. Pentru asta poti folosi AVS Video converter.
Pa, pa

| dnyalx04 a răspuns:

Iti trebuie formatul mp4 nu avi sau mpg ca astea nu merg

| Beatrice_4774 a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la un specialist. sigur rezolvi problema, si legat de problema cu incarcatu, l asa e normal.

| Beatrice_4774 a răspuns:

Sfatul meu e sa mergi la un specialist si legat de incarcat asa e normal

| Beatrice_4774 a răspuns:

Sfatul meu e sa mergi la un specialist si legat de incarcat asa e normal

| membrul8 explică:

Mersi tuturor la mine se redau une fisere.mp4 dar altele nu se redau nu inteleg de ce...