| Serap97 a întrebat:

Am o problema: Azi de dimineata am pornit calculatorul si am constatat ca retele de socializare precum: facebook si yahoo e-mail nu mai functioneaza. Mentionez ca de fiecare data cand intru pe browserul de internet or Internet Explorer, imi apare o bara undeva sus cu urmatoarele cuvinte: In curand acest computer nu va mai primi actualizari Google Chrome, deoarece hardware-ul sau nu mai este acceptat.

PS: Am incercat sa folosesc si CCleaner, dar in zadar.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Dacă știi că ai Windows Xp, atunci deja știi ca foosești un Windows scos din uz, Windows ce deja nu mai are drivere compatibile și în curând aplicații compatibile.Succes