| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am o problema. Cu citeva zile in urma, am vrut sa`mi incarc iphone`u prin bloc la priza. Si nicio reactie la telefon. Si hotarisem sa incarc telefonul cu usb`ul prin pc. L`am incarcat in seara aia. Apoi, ieri prea tirziu am vrut sa incarc telefonul, si era deja inchis (avea 2 %). Cind am introdus usb`ul in pc, deja pc`ul nici nu citea iphone`ul. dar problema e ca nu se incarca. A stat deja 20 de ore incontinuu, si nu se incarca absolut deloc. Fundalul sta aprins, si imi arata doar bateria cu 2 % - rosu.

Răspuns Câştigător
| imkor a răspuns:

Trebuie dus la un tehnician care este specializat in asa ceva cu telefoanele!
Bafta.