| AndreiutzaDeiutza a întrebat:

Am o problema cu google chrome! Am vazut o aplicatie ca sa-ti schimbi imagine de fundal si a mers vreo 2 poze dar altele nu au mers(mentrionez ca am cont si am downloadat si picasa) dar nu asta ma intereseaza! Am umblat pe la setari si nu stiu ce am apasat si jos la pagina google nu-mi mai apare nimic.Nu mai ma lasa sa-mi schimb imaginea si acum e simpla. Ce sa fac ca sa-mi schimb imaginea de fundal?

1 răspuns:
| WhoWhoWho a răspuns:

Vai vai vai... nu merg decat niste poze pe care ti le da acolo, mai merg si altele dar le trebuie marimile exacte, nu am ce sa-ti fac