| Amy37 a întrebat:

Am o problema cu laptopul.Cand il deschid intra in windows apoi ecranul rămâne albastru.Am dat pe task manager *ctrl-alt -del "si imi arata daca sa schimb user-ul, cpu si toate cele.Ce pot face? in afara de start task manager, nu pot sa mai accesez nimic deoarece iconitele de pe desktop au dispărut.Ecranul rămâne albastru, chiar daca am incercat sa schimb user -ul....Helppppp!

Răspuns Câştigător
| Rimidalvv a răspuns:

S-ar putea sa nu iti porneasca explorer.exe, intra in task namager -> applications -> new task, si scrie acolo explorer.exe si dai ok, sper ca asta este solutia, succes.

3 răspunsuri:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

O reinstalare de windows si se va rezolva. ai ceva virusi ori l-ai stins fortat si din cauza asta iti dispare iconitele, le gasesti in dezordine si restu.deci schimba windows

| Amy37 explică (pentru Smecher_Nuti_1999):

Asa este. L-am inchis forțat.

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns (pentru Amy37):

Asta e problema.incearca ca de fiecare sa-l lasi sa se stinga el usor.