| cristiiistar a întrebat:

Buna tuturor, am si eu o problema cu un telefon Samsung gt c3010, astazi mi s-a descarcat telefonul, si mi s-a stins ca n-am mai avut baterie, l-am bagat la incarcat si nu se mai aprinde, l-am lasat vreo 10 min sa vad, poate trebuie sa se incarce, dar nu se mai aprinde deloc. Ar putea fi din cauza bateriei sa se strice?

5 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Pai sa stii ca mai mult ca sigur de 95% este dus soft-ul!
Cel putin asa am patit si eu, sa stii ca nu sunt eu expert in asa ceva dar dupa patrerea mea, reinstaleazai softu-l!
bafta.

| cristiiistar explică (pentru jhonsmyth):

Pai bine, si softu il reinstalez la Orange, de unde am telu? si cam cat ar costa?

| marian9377 a răspuns:

Mah o problema asemanatoare am avut si eu si dupa 3 zile totul a fost la normal...o sa vezi verifica la alt incarcatoy... funda

| cristiiistar explică (pentru marian9377):

Pai o sa incerc mai sa il incerc cu alta baterie. sau nu stiu? dar si tu ai telefon de asta si asta ai patit si tu?

| marian9377 a răspuns (pentru cristiiistar):

Da acum 2 luni