| MFlorinCristian a întrebat:

Buna tuturor. Am un laptop mai vechi,caruia daca ii apas pe butonul de pornire,nu i se aprinde ecranul decat daca apas tasta SPACE, altfel nu porneste deloc, apoi se aprinde si dupa ce imi intra propriu zis in desktop, dau click pe o iconita si incepe automat sa le selecteze pe toate iconitele de pe deskton si "se muta" automat de la o iconita la alta. Eroarea aceasta dispare dupa ce apas tasta CTRL sau SHIFT. As dori cum fac sa scap de apasarea tastei SPACE la inceput apoi taste CTRL sau SHIFT. Presupun ca are o problema sau o eroare dar chiar nu stiu cum sa o rezolv. Ofer funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| DEdE542 a răspuns:

Pai nu l.ai dus nicaieri sa ti.l repare? S.au macar sa iti spuna problema!

| MFlorinCristian explică (pentru DEdE542):

Din moment ce v-am intrebat pe voi, nu am fost nici unde, altel nu mai intrebam. Daca sti vreun raspuns e bine venit.

2 răspunsuri:
| DEdE542 a răspuns:

Ai rezolvat?