| alice2712 a întrebat:

Am un router pe care vreau sa il instalez la laptop, pe laptop am windows 10, mentionez ca am internet pin cablu direct. Deci am cablul de internet care si cablul care conecteaza router ul la priza, plus un cd de la router. Imi mai trebuie vreun cablu sau imi poate spune cineva cum fac sa instalez router ul? Multumesc!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Bagi cablul de la net in router si apoi bagi routerul in priza. Sunt tutoriale pe Youtube daca vrei sa schimbi numele sau parola etc.