| shurubeluuuu a întrebat:

Buna tuturor!
as vrea sa-mi cumpar un telefon,cu touchscreen,android, nu conteaza marca, dar sa fie o versiune de android dupa 4.0!
problema e ca, am un buget de 300 ron, si nu stiu ce sa aleg!
va rog ajutati-ma! vreau un telefon cu camera foto(5-8 mpx), wi-fi, dau funda celui mai complet raspuns!

Răspuns Câştigător
| anonim69bolonase a răspuns:

Pai... Un telefon bun si care se incadreaza in aceste conditii ar fi Orange Reyo... Are camera de 5mb...android 4.2.2 jelly bean... Memoria e de 4 gb...arr wi-fi si gps... Despre pret..eu l.am cumparat cu 310 lei Cand a fost nou aparut...acum gasesti si la -300... E foarte bun! Recomand!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Http://www.emag.ro/......priceasc/c
Dar la pretul asta nu iti recomand Android, risti sa iti mearga greu. Daca tii neaparat, ia Galaxy Young, care are 768 MB RAM.
Dar sincer, recomand Windows Phone.

| RaduTN a răspuns:

La bugetul tau te-ai putea orienta catre acest telefon ...D80FZBBBM/