| Mihai1972 a întrebat:

Ce imi recomandati dintre Iphone 3GS, HTC Desire Hd? Daca imi recomandati Desire HD as dori si niste pareri cu privire la acest telefon! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Reic a răspuns:

Eu ti'as recomanda Desire HD. In primul rand pentru ca este mai durabil decat Iphone, in al doilea rand, mi se pare mult mai fiabil. Depinde si de opinia ta normal, dar cateva sfaturi in plus nu strica.
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_3gs-2826.php-> Pentru Iphone, si aici pentru HTC->http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd-3468.php. Mi'au sarit in ochi bonusurile HTC-ului, cum ar fi:
-display-ul LCD, 400x800 pixeli/Iphone=TFT, 320x480 pixeli;
-camera 8 MP, 3264x2448 pixels/Iphone=3.15 MP, 2048x1536 pixels;
-CPU 1GHz/Iphone=600MHz;
-bateria care tine 490h/Iphone=300h;
-etc.
Sper ca ti'am fost de folos;).

| Mihai1972 explică (pentru Reic):

Si eu tot HTC mi-as cumpara, dar vroiam niste pareri! Multumesc!

3 răspunsuri:
| kalimdor a răspuns:

Eu as recomanda iphone 3GS daca vrei un telefon interesant. daca vrei sa ai mai multa baterie la vorbit sau folosit mai mult(mesaje, jocuri, internet)mai bine ai alege HTC pentru ca la iphone nu tine bateria mult pentru ca si eu am un iphonr 4GS si nu tine bateria decat cam o zi si jumate cu luminozitatea la minim

| Mihai1972 explică (pentru kalimdor):

Mersi pentru raspuns. eu cam la asta il folosesc: mesaje, internet, jocuri, muzica etc si eu tind catre HTC!