| markito112 a întrebat:

Cum as putea sa imi root-ez telefonul? Am un galaxy sl GT-I9003. cu android 2.3.6. Multumesc anticipat. Astept mesaje si pe mail daca e cineva

4 răspunsuri:
| andreibrebeanu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=llwnfcQZi0w
uite aici
sper ca te-am ajutat

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns:

Scrii pe google "root unlocker" si dai pe primul site, downloadezi root unlocker, conectezi telefonul (USB), bifezi "debugging mode" (setari-->applications -->development), apesi butonul ROOT in program si astepti, ti se va restarta telefonul si vei avea o aplicatie numita Superuser care nu trebuie sa o dezinstalezi, succes.

| Bogdan54321 a răspuns (pentru Florin_Zaraf_1997):

Unde e acest aplications ca nu gasesc si mai ales developments