| Lucian_Luca_1994 a întrebat:

Cum pot configura un router tp-link model TL-WR941ND?
Porturile din spate(cele galbene) pentru cablul enthernet s-au stricat iar calculatorul nu vede ca este conectat cu routerul. Multumesc!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Trebuie să fii sigur ca s-au defectat toate si nu doar unul singur, probănd fiecare port în parte prin conectare la pc, asta după ce ai instalat routerul din nou.
Daca sunt defecte rămâne să conectezi unitatea la router prin wifi, cumpărând un stick wifi pentru pc.