| RaspberryLover a întrebat:

Dau FUNDA!
Imi poate spune cineva un program bun de filmat (merge si de editat) pe laptop? Eu am Windows 7 (Ultimate), dar nu e neaparat sa fie HD sau cine stie cu ce minuni.
Unul bun, sa se vada clar. Nu pentru jocuri! Vreau sa filmez pentru Youtube. Nu jocuri sau capturi de ecran.

Va rog din suflet! Multumesc anticipat! Love you, all!

3 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

Depinde ce vrei sa filmezi. daca vrei sa filmezi in jocuri iti recomand Fraps, dar pentru editat si filmat poti sa folosesti Camtasia... alte programe de filmat mai sunt: HyperCam; BandiCam

| RaspberryLover explică (pentru costel121):

Multumesc de raspuns! Dar nu de jocuri imi trebuie. Nu pentru jocuri, capturi de ecran sau alte minuni. De filmat... pe mine, cum ar veni laughing Nu jocuri! Nu stii cumva programe pentru asta? Ti-as ramane recunoscatoare, daca ajung vedeta pe Youtube laughing (care nu se va intampla never... dar nu-i bai!).

| MskDesign a răspuns:

Eu fac filmatele pentru youtube cu Camtasia Studio 7.Sunt multumit de acest program.