| LaraClarice a întrebat:

tuturor! E normal ca o tableta Lenovo sa se incarce in 24h? Este prima data cand o incarc? Trebuia sa fie inchisa? Eu am folosit-o in acest timp. Credeti ca are ceva?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Salutare,

In cazul in care tableta era la incarcat prin USB (din PC sau Laptop) si era aproape descarcata este normal; Mai ales daca ai si stat pe ea in acel timp.

In cazul in care era in priza, mi se pare cam mult 24h.

Mai verifica in urmatoarele 2 zile daca face la fel. Daca da, iti recomand sa o schimbi.

| Roxxx14 a răspuns:

Cred ca e de la tableta, si eu am avut mici dificultăți cu una Lenovo iar daca e noua, folosește-o pana se Descarcă total si apoi las-o la încărcat 24 h