| onlymistery a întrebat:

Buna tuturor! Eu am un iPhone 3GS. Imi puteti spune cum descarc muzica de pe iTunes gratuit? As mai vrea si alte metode de a descarca muzica. Multumesc anticipat! Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa iTunes descarci doar cu bani muzica! Daca vrei sa descarci in iPhone muzica prin programul iTunes atunci toata muzica pe care vrei sa o descarci trebuie sa fie in pc-ul tau.
Cum pun muzica pe IPhone? intra aici http://www.olix.ro/2008/12/15/cum-sa-pui-muzica-pe-iphone/

| onlymistery explică (pentru neluL):

Multumesc mult!

| neluL a răspuns (pentru onlymistery):

Cu placere !