| Didi95didi a întrebat:

Buna tuturor! Imi poate spune cineva, va rog, cum se sterge o eticheta de pe tiktok, intr-un videoclip postat de alt utilizator?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il rogi frumos pe acel utilizator sa stearga ce a postat, fiindca tu nu ai cum sa faci asta.

| Darius123456 a răspuns (pentru Violleta2022):

Taci fututen aripa de *** sa-mi bag *** in rasa ta de cacata de esti karen obosita sa te *** intre ochi

| Violleta2022 a răspuns (pentru Darius123456):

Iar este plin TPU de labagii obositi!

| Lioana a răspuns:

Daca te referi la o chestie fixa din imagine o poti sterge acoperind-o cu propriul tau watermark care poate fi o pata de culoarea zonei acoperite.

| blackann a răspuns:

Eticheta? adica ti-a dat tag?
nu va mai puneti aplicatiile in romana, taranilor.

daca ti-a dat tag nu poti sa-l stergi. doar sa-i dai report, sau sa-l stearga persoana aia sau sa-i dai block.

| maslinitza a răspuns:

Tu nu poți să ștergi ce a postat altă persoană. Poți doar să raportezi videoclipul și să menționezi motivul pentru care nu dorești să ai tag-ul respectiv pe videoclip. Și cam atât. Sau poți ruga persoana să șteargă tag-ul.

| maslinitza a răspuns:

Tu nu poți să ștergi ce a postat altă persoană. Poți doar să dai report videoclipul și să menționezi motivul pentru care nu dorești să ai tag-ul respectiv pe videoclip. Și cam atât. Sau poți ruga persoana să șteargă tag-ul.