| Steffana a întrebat:

Bună tuturor! În urmă cu o săptămână mi s-a dezactivat contul Facebook. Mi-au cerut sa le trimit o poza cu buletinul
OK, am trimis fotografia. Iar de atunci au trecut 5 zile și contul meu este tot dezactivat. De ce nu mi-l activează dacă le-am trimis poza cu buletinul?

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Poate dura mai mult decat te astepti, la o prietena cu tot cu buletinul a ramas inchis permanent.

| Steffana explică (pentru aditimus):

După cât timp i l-au deschis?

| Nemessys a răspuns (pentru Steffana):

Durează mai mult pana este verificata poza.

| Steffana explică (pentru Nemessys):

Și după ce ți-l reactivează pozele, postările, urmăritori, rămân?

| Nemessys a răspuns (pentru Steffana):

Da. Dar sunt mari șanse ca cei de la Facebook sa ii schimbe numele. Sa adauge prenumele și numele de familie.

| aditimus a răspuns (pentru Steffana):

Nu i l-au mai deschis