| SparkleTwilight a întrebat:

Bună tuturor! Ştie cineva de ce nu-mi merge să imprim de pe laptop pe imprimanta HP Deskjet2320? Merge să imprim doar făcând copii! De ce nu merge şi de pe laptop? Mai făcea ea figuri mai dinainte...

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca imprimanta e conectata la laptop prin cablu usb si ai instalat pe acesta driverele pentru HP Deskjet 2320, atunci nu sunt motive sa nu printeze.
Atunci cand alegi Print (Imprimare) din editorul de text (Word sau alta aplicatie), sa te asiguri ca sursa de listare (Printer) este HP Deskjet 2320.
https://imgur.com/a/UV9P0Cs