| xPanth3r a întrebat:

Stiu, categoria este greșită dar nu este categoria pe ceea ce am eu nevoie.

Am nevoie de un program care pot face filmulețe, pe telefon sau pc daca se poate e ok, am o melodie de 3 min si as vrea sa fac un filmuleț cu o poza sau mai multe cu melodia respectiva, știe cineva o aplicatie buna? Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Tirisvald a răspuns:

Buna. Ai nevoie de un program de editare video, precum OpenShot.
Este usor de folosit, doar instaleaza-l si te vei descurca. Daca nu, cauta pe Youtube cum se face. JUST DO IT! happy

1 răspuns: