| dirtyraccoon a întrebat:

Una din castile mele s-a
stricat fara motiv...a inceput sa se auda un pic ciudat si acum nu mai merge deloc....sunt casti de Samsung, pot sa ii mai fac ceva?

7 răspunsuri:
| bozioru a răspuns:

Incearca sa ii dai niste "bobarnace" USOR in casca si vezi daca merge. Desi, daca zici ca s-a auzit "un pic ciudat" inainte sa se strice, cel mai probabil s-au stricat si nu mai ai ce sa le faci.

| umbra09 a răspuns:

Desfale vezi daca sau dezlipit firele daca sau dezilipit le lipesti la loc cam atat poti face...

| D3I3 a răspuns:

Ei, da, fără motiv. Le-ai scăpat pe jos și le-ai călcat din greșeală fără să-ți dai seama. le-ai scăpat în suc fără să vrei. ai jucat fotbal cu ele. orice e posibil big grin
Nu cred că mai este ceva posibil.

| IKiraVlane a răspuns:

Da poti face ceva, le iei, le arunci, te duci la magazin sau intri pe net si-ti iei altele originale! funda? happy

| devorbacugrasuta a răspuns:

Sub cablul ăla cred că s-a dezunit niste fire.nu poti face nimic

| Mihai_Lupu_1993 a răspuns:

Nu mai poti sa le faci nimic ti s-a ars o singura mufa asa mi s-a intamplat si mie e de la telefon.