| baubau_9290 a întrebat:

V-as fii foarte recunoscatoare daca m-ati ajuta cu ceva.
Mi-am pus pe facebook numarul de telefon pentru a primi ceva coduri de siguranta in caz ca ma loghez pe FB de pe telefon. Dupa cateva zile mi-am scos numarul ca sa nu mai primesc toate codurile alea si sa imi fie normal, ca inainte.Acum,zilele trecute mi s-a deconectat facebookul de pe calculator si acum nu ma mai lasa sa intru pentru ca imi cere ceva cod care cica imi va fi trimis pe telefon, dar nu au pe ce telefon sa mi-l trimita pentru ca nu mai am niciun numar acolo.Deci mi s-a blocat contul si nu reusesc nici cum sa il recuperez.Ce credeti ca ar trebui sa fac, adica cum il pot debloca? Multumesc

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Iti faci alt cont

| baubau_9290 explică:

In afara de asta :p

| KodrutZ a răspuns (pentru baubau_9290):

Iti faci alt cont, evident. Daca nu, ar mai fi o solutie - iti faci alt cont. sad

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Iti faci alt cont