| frateleurs a întrebat:

Buna va rog eumult sa-mi ziceti si mie cum sa-mi pun poza de profil va rog eu va roaga fratele urs pls va rog daca puteti bine multumesc aceasta e

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

In dreapta sus pe pagina TPU se da click pe frateleurs, apoi pe Setari cont si ajungem pe pagina http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
Putin mai jos in aceasta pagina e "Selectează imagine profil". Se da click pe Browse pentru a naviga pana la poza dorita, se alege imaginea apoi de mai jos se "Salveaza profilul"
Poza va aparea dupa ce va fi verificata.