| AnDr3iYY a întrebat:

Buna,Va rog frumos ma puteti ajuta? Cand intru pe Magazin Play si descarc Tennis 3 D si cand se instaleaza imi da eroare si imi scrie "Nu s-a putut instala in dispozitivul de stocare USB sau pe cardul SD." Am un telefon Alcatel One Touch 918! Această aplicație este compatibilă cu telefonul meu!

Va rog frumos sa ma ajutati URGENT Dau FundaVOT

Răspuns Câştigător
| H0bbit a răspuns:

Salut! Jocul nu este compatibil cu telefonul tau, probabil ai ecranu prea mic sau merge doar la tableta... Funda?

| AnDr3iYY explică (pentru H0bbit):

Mie imi apare si pe PC cand descarc jocu pe tel imi zice ca e compatibil

2 răspunsuri:
| AnDr3iYY explică:

Am rezolvat am scos cardul si a mers! Totusi iti dau Fundawinking